Loading...

Mieszkanie w Zaczerniu

270,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 58,69 m2 na I piętrze. Nieruchomość znajdujące się w Zaczerniu na cichym osiedlu wśród zabudowy jednorodzinnej. Osiedle składa się z 14 segmentów dwulokalowych z dużym parkingiem dla samochodów.

Rozkład mieszkania:

– Aneks kuchenny z jadalnią

-salon

-2 pokoje

-łazienka

-balkon

 

Mieszkanie jest w pełni uzbrojone w wodę, gaz, prąd, kanalizację z sieci oraz światłowód. Wysoki standard wykończenia oraz podwyższony stan deweloperski mocno charakteryzuje inwestycję.

W pobliżu pełna infrastruktura: szkoła, żłobek, przedszkole, przystanek autobusowy, sklepy.

Bezpieczne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Łatwy i szybki dojazd do centrum Rzeszowa i autostrady.

Termin realizacji do końca roku 2019.

Cena 269,974 zł

Miejsce postojowe 5 000 zł

CHCESZ ZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ?

Zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem na pytania.

 

PROFIT NIERUCHOMOŚCI

GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49

Marta Sołoducha

883 007 288

m.soloducha@profitneruchomosci.eu

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

 

 

 

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij