Loading...

Dom w Chmielniku – działka 14a

549,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny zlokalizowany na 14 arowej działce. Lokalizacja domu zapewni spokój, łatwy i szybki dostęp do centrum Rzeszowa, szkół, sklepów, urzędów.

Dom o powierzchni 140m2 wybudowany został z pustaka Ytong według indywidualnego projektu.

Na parterze znajduje się bardzo duży i widny salon z kuchnią oraz z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu oraz przeszklony ogród zimowy. W centralnym miejscu salonu znajduje się kominek z płaszczem wodnym. Ponadto na parterze znajduje się sypialnia, opcjonalnie gabinet oraz duża łazienka z kotłownią.

Piętro zagospodarowane zostało trzema sypialniami z zabudową wnęk oraz bardzo duża łazienka z wanną narożną i prysznicem.

Na terenie posesji znajduje się dwustanowiskowy wolnostojący GARAŻ.

Sprzedawana nieruchomość nie wymaga wkładu finansowego. W ostatnich miesiącach pomalowano ściany, wycyklinowano parkiety.

Nieruchomość w całości ogrodzona, na podjeździe została ułożona kostka brukowa. Działka została ładnie zagospodarowana nasadzeniami.

Ogrzewanie domu przewidziano piecem gazowym dwufunkcyjnym z zasobnikiem oraz kominkiem z płaszczem wodnym. Ponadto w łazienkach oraz kuchni istnieje możliwość elektrycznego ogrzewania podłogowego.

Wjazd na posesję bezpośrednio z osiedlowej/wyasfaltowanej ulicy.

Media: gaz, prąd, woda (studnia głębinowa), kanalizacja.

 

CENA: 549.000zł

 

Więcej informacji w biurze

PROFIT NIERUCHOMOŚCI

GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49

663 728 620

biuro@profitnieruchomosci.eu

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij