Loading...

Dom w Mielcu – Okazja

Zapytaj o cenę

Opis nieruchomości

Dom w Mielcu – Okazja

Przedmiotem oferty jest dom zlokalizowany na 5 arowej działce, w Mielcu w dzielnicy Starego Miasta.

Dzięki lokalizacji przy ulicy Mickiewicza, która jest jedną z najbardziej uczęszczanych ulic w mieście, nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej jak gabinety lekarskie, usługi finansowe, sklep czy apteka itp.

Nieruchomość  posiada bezpośrednie wyjście na ulicę Mickiewicza oraz dodatkowy dostęp do działki od ulicy Potockiego, z możliwością wjazdu samochodem.

W sąsiedztwie budynku znajdują się lokale usługowe, handlowe oraz domy mieszkalne.

Dane ogólne budynku:

Nieruchomość została wybudowana i zaplanowana symetrycznie. Od strony północnej znajdują się               2 duże pokoje z dużymi witrynami/oknami na ulicę Mickiewicza oraz łazienka. Od strony południowej kolejne dwa pokoje wraz z przechodnią kuchnią.

Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 151m2.

Dach pokryty blachą płaską, regularnie konserwowaną i malowaną. Działka ogrodzona siatką                       z czterech stron .Wyremontowane zostały dwa pokoje i łazienka od strony ulicy. Odnowiona została elewacja budynku  wraz z ociepleniem.

Dom ogrzewany piecem gazowym lub piecami kaflowymi, możliwość wymurowania kominka                       z płaszczem wodnym.

Wymiary domu:

Długość: 13 m

Szerokość: 11 m

Wymiary działki:

Długość: 28m

Szerokości : 23m i 18m

Budynek posiada wszystkie media: gaz, prąd, kanalizacja, woda.

CENA: 395.000 zł

Więcej informacji w biurze:

PROFIT Nieruchomości

  1. Pułaskiego 1

Mielec

Tel. 570230125

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

 

Udostępnij

Udostępnij