Loading...

Dom w Woli Raniżowskiej

200,000 zł

Opis nieruchomości

Dom w miejscowości Wola Raniżowska

 

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi zlokalizowany na działce o powierzchni 1,04ha w miejscowości Wola Raniżowska.

W pobliżu znajdują się szkoła, sklepy, przystanki autobusowe.

Dom o powierzchni zabudowy 180m2 został wybudowany w latach 70-tych z pustaka i cegły (podwójny mur), przykryty blachą która niedawno została na nowo zakonserwowana, ocieplony strop na strychu z wylewką, okna pcv, nieruchomość ogrzewana piecem węglowym, na podłogach deski na legarach oraz parkiet.

Dom po odświeżeniu i drobnym remoncie nadaje się do zamieszkania.

Ponadto na działce znajduje się stodoła o powierzchni zabudowy 80m2 oraz dwa mniejsze budynki gospodarcze. Działka w całości ogrodzona.

 

Dane ogólne budynku:

  1. Parter:

– Salon

– Pokój

– Kuchnia

– Przedsionek

– Przedpokój

– Łazienka

– Kotłownia

  1. Piętro

– Sypialnia

– Sypialnia,

– Sypialnia

– Łazienka

– Korytarz

 

Wszystkie media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

 

Więcej informacji w biurze

PROFIT NIERUCHOMOŚCI

GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49

663 728 620

biuro@profitnieruchomosci.eu

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij