Loading...

Dom w Zaczerniu na działce 5a

255,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący malowniczy, mały dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym dla 5-osobowej rodziny. Czytelny układ funkcjonalny i nieskomplikowana bryła to jego atuty. Dom budowany „dla siebie” z niezwykłą precyzją i starannością, dokonane przez właściciela zmiany sprawiają, że jest on budynkiem jeszcze bardziej nasłonecznionym i praktycznym.
Parter mieści wiatrołap, kuchnię półotwartą na salon, dużą łazienkę, dodatkowy pokój i niezwykle przydatną spiżarkę. Poddasze to: 3 jasne i przestrzenne sypialnie oraz łazienka.

Budynek z betonu komórkowego ze stropem monolitycznym, przykryty blachodachówką w/g projektu „D170”.
Sprzedawana nieruchomość jest aktualnie w stanie surowym otwartym. Na życzenie klienta możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego.
Dodatkowo obok domu podwójny wolnostojący garaż.
Wjazd na posesję bezpośrednio z utwardzonej drogi gminnej. Działka z dwóch stron ogrodzona.
Dostępne wszystkie media.

Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację. Zaledwie 7km do centrum Rzeszowa, 3km do wjazdu na A4, 6 km do lotniska w Jasionce. Dom zlokalizowany w centrum miejscowości co zapewni szybki dostęp do pełnej infrastruktury: kościoła, przedszkola, szkoły, sklepów, przystanku autobusowego. Jednocześnie jest na tyle oddalony od centrum, że zapewni nowym właścicielom ciszę i spokój.

Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
883 123 811
k.grygiel@profitnieruchomosci.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij