Loading...

Działka 16a w Głogowie Młp.

128,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 16a zlokalizowana w Głogowie Młp. w niedalekiej odległości torów kolejowych oraz drogi krajowej nr 9. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 28,5m na 55,5-70m. Działka usytuowana przy asfaltowej drodze gminnej.
Dostępne media: kanalizacja, prąd, gaz na działce, woda po drugiej stronie drogi na działce właściciela.
W pobliżu pełna infrastruktura: kościół, żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia sklepy, przystanek autobusowy.
Nieruchomość posiada doskonałą lokalizację. Bardzo szybki i łatwy dojazd do centrum Rzeszowa 11 km. Do wjazdu na A4 3km, do lotniska w Jasionce 6km.
Wszystko to sprawia że jest ona bardzo atrakcyjna dla chcących realizować nieuciążliwe usługi. Na działce istnieje możliwość budowy domu jednorodzinnego.

Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
883 123 811
k.grygiel@profitnieruchomosci.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij