Loading...

DZIAŁKA Z WZ, RZESZÓW, BZIANKA

126,500 zł

Opis nieruchomości

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz utwardzoną drogą o szerokości 6m, tworzącą współwłasność.

Nieruchomość o powierzchni 11 ar, kształtem przypominająca trapez, położona na płaskim terenie. Wszystkie media w pobliżu (kanalizacja, prąd, woda, gaz)

Po wstępnych ustaleniach, jest możliwość zrobienia drogi asfaltowej przez miasto, a tym samym prowadzenia czynności w utrzymaniu przez Zarząd Dróg Miejskich.

Piękne i urzekające miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i bliski kontakt z naturą.

Działka znajduje się w urokliwej i klimatycznej dzielnicy Rzeszowa, Bzianka. Zaledwie 10 km od centrum miasta, z bardzo dobrym dojazdem do drogi S19 i 94.

Cena: 126 500 zł

 

POTRZEBUJESZ ZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ?

Zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem na pytania, wspólnie obejrzymy nieruchomość

 

PROFIT NIERUCHOMOŚCI

GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49

Marta Sołoducha

883 007 288

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij