Loading...

FUNKCJONALNY SEGMENT BLIŹNIAKA, PRZYBYSZÓWKA

440,000 zł

Opis nieruchomości

KRÓTKO:
Nowoczesny i funkcjonalny segment zabudowy bliźniaczej (projekt Diana Grande) o powierzchni 142,2 m2, usytuowany na działce o pow. 4.25 a.

OD KIEDY?
I kwartał 2019

DLA KOGO?
Charakter domu utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, z idealnym zagospodarowaniem przestrzeni, dużymi sypialniami na piętrze i możliwością aranżacji poddasza.
Odległość od centrum zaledwie 3,5 km.

ROZKŁAD:
Do domu wchodzi się przez wiatrołap, gdzie przewidziane jest wiele miejsca na garderobę. Salon łączy się z jadalnią i aneksem kuchennym. Na taras prowadzą drzwi balkonowe a sam salon doświetlony jest dodatkowo reprezentacyjnym oknem narożnym. Na parterze znajduje się jeszcze dodatkowy pokój, łazienka, garaż a pod schodami mini spiżarnia-składzik.
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie. Największa, z dużym narożnym balkonem i z dużym narożnym oknem balkonowym znajduje się od strony ogrodowej. Dwa mniejsze pokoje ulokowane są od strony frontowej. Na tej kondygnacji znajduje się jeszcze łazienka oraz pralnia suszarnia, w której jest miejsce na kocioł centralnego ogrzewania.
Nad piętrem znajduje się jeszcze poddasze o powierzchni 20,7m2 z dużym oknem, z możliwością adaptacji pod dodatkowy pokój, sypialnie z łazienką czy studio.

MEDIA:
-woda
-prąd
-kanalizacja
-światłowód
-gaz na działce ( do podciągnięcia 5 m)

CO W OKOLICY?
Sklepy ( Lidl, Carrefour), Kościół, Pływalnia, Centrum Wspinaczkowe.

JAK Z KOMUNIKACJĄ?
Przystanek autobusowy w odległości ok. 350m.
Dojazd do centrum samochodem zajmuje ok. 4 min.

CENA:440 000 zł ( STAN SUROWY ZAMKNIETY)
Możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego.

CHCESZ ZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ?
Zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem na pytania.

PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
Marta Sołoducha
883 007 288

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij