Loading...

Kawalerka w centrum Rzeszowa

1,000 zł

Opis nieruchomości

LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWY W RZESZOWIE

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Lisa Kuli, w budynku wielorodzinnym mieszczącym się vis a vis galerii Graffica.

 

Ze względu na lokalizację, łatwy dojazd , miejsce postojowe oraz dostęp do mieszkania wynajmowana nieruchomość może nadawać się na lokal biurowy.

 

W przypadku klientów poszukujących dobrze zlokalizowanej kawalerki trudno o znalezienie lepszej oferty.

 

Wynajmowany lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 26 m2 znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego. Przy budynki znajduje się zamknięty parking z bramą na pilota z bezpośrednim wjazdem z ul. Lisa Kuli.

 

Oferowane mieszkanie składa się z obszernego salonu z bezpośrednim wejściem do oddzielnej kuchni oraz korytarza i łazienki.

 

Czynsz 250zł/miesięcznie w tym woda, ścieki oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. Do czynszu należy doliczyć prąd.

 

Cena: 1000zł/mieś + czynsz.

 

 

Więcej informacji w biurze

PROFIT NIERUCHOMOŚCI

GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49

663 728 620

biuro@profitnieruchomosci.eu

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij