Loading...

Nowe mieszkanie – 92m2

389,000 zł

Opis nieruchomości

Mieszkaniew Głogowie Małopolskim – nowe osiedle.

Przedmiotem sprzedaży jest duże, estetycznie i funkcjonalnie urządzone mieszkanie zlokalizowane w Głogowie Małopolskim.Mieszkanie na nowym, młodym i zamkniętym osiedlu jest zdecydowanie atutem tej oferty. Osiedle, na którym znajduje się sprzedawany lokal zlokalizowane jest na uboczu Głogowa Młp., jednocześnie ma łatwy i szybki dostęp do sklepów, aptek, przychodni, szkół, przystanków autobusowych, miejsca pracy.

Sprzedawane mieszkanie zostało oddane do użytkowanie w 2017 roku i od tego czasu jest stale zamieszkiwane. Lokal znajduje się poddaszu budynku jednorodzinnego, dwulokalowego w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita sprzedawanego lokalu to 92m2, powierzchnia użytkowa 86m2.

Projekt mieszkania przewidział trzy sypialnie, salon z kuchnią, łazienkę oraz korytarz:
– Salon z kuchnią – 43,2m2 – piękny, przestrzenny salon z sufitem do szczytu dachu i otwartymi na salon ozdobnymi jętkami. W salonie o tak dużej powierzchni znajduje się miejsce na duży narożnik, jadalnie. W bocznej części salonu znajduje się wyposażona w sprzęt AGD kuchnia z barkiem. Z salonu jest wyjście na balkon o powierzchni ok 6m2.
– Sypialnia –13,8m2 – największa z trzech sypialni z oknami od południa, duże pomieszczenie zmieści dwuosobowe łóżko oraz pojemną szafę w zabudowie.
– Sypialnia – 11,9m2 – sypialnia z wyjściem na balkon o kształcie zbliżonym do kwadratu,
– Sypialnia – 11,9m2 – sypialnia z wyjściem na balkon o kształcie zbliżonym do kwadratu.

Mieszkanie dwustronne.
Miejsce parkingowe na wyłączność.
BRAK CZYNSZU!
Mieszkanie zadbane, nie wymaga wkładu finansowego.
Mieszkania ogrzewane gazem, w łazience znajduje się dwufunkcyjny piec gazowy.

Cena:389.000zł

Więcej informacji w biurze
PROFIT Nieruchomości
ul. Rynek 49
Głogów Małopolski
Tel. 663 728 620

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij