Loading...

Piękna działka z domem, Mrowla

170,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 14 a w bardzo urokliwym miejscu wśród drzew, dające sporo intymności. Są nie tylko piękną dekoracją , ale także pozytywnie wpływają na samopoczucie oraz oczyszczają powietrze.

Na działce znajduje się dom z czerwonej cegły, który można przerobić na dom parterowy, wyremontować, bądź ostatecznie zburzyć, a cegłę wykorzystać do stworzenia oryginalnego wnętrza w stylu industrialnym, skandynawskim, retro. Klimatyczne i spokojne miejsce z ogromnym potencjałem na Twój wymarzony dom.

Działka o nieregularnym kształcie zbliżona do prostokąta o szerokości ściany frontowej  29m

Media na działce:

-prąd,

-woda

-gaz

-kanalizacja 10 m od granicy działki

 

W pobliżu: Szkoła, przystanek,, sklep, Kościół, stadion.

 

ATRAKCYJNA CENA:  170 000 zł

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

 

CHCESZ ZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ?

Zapraszam do kontaktu chętnie odpowiem na pytania, wspólnie obejrzymy nieruchomość.

 

PROFIT NIERUCHOMOŚCI

GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49

Marta Sołoducha

883 007 288

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

 

 

 

Lokalizacja

Udostępnij

Udostępnij