Loading...

Piękne mieszkanie w Rzeszowie – 52m2

315,000 zł

Opis nieruchomości

Katalogowe mieszkanie w centrum Rzeszowa!

Piękne mieszkanie w samym centrum Rzeszowa przy ul. Langiewicza to oferta dla osób, które doceniają każdy detal wykończenia i zagospodarowania przestrzeni użytkowej.

Lokal o powierzchni 52m2 w 2019 r. przeszedł kapitalny remont. Wyeliminowano małe pokoje otwierając potencjał dla przestrzeni.

Oferowane mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd.

Większą część powierzchni mieszkania stanowi salon z kuchnią. Optymalna powierzchnia aneksu kuchennego została zaprojektowana w modny i praktyczny sposób. W zabudowie kuchennej „ukryto” lodówkę, zmywarkę, kuchenkę oraz piekarnik. W salonie możemy zrelaksować się na dużej, narożnej i gustownej sofie. Cały salon oraz kuchnia jest bardzo mocno doświetlona naturalnym światłem. Holl zabudowano szafą z lustrzanym frontami.

Dzięki bardzo dużej sypialni znalazło się miejsce na obszerne dwuosobowe łóżko, które mimo swojej wielkości umożliwia sprawną komunikację w pokoju. Jedną ścianę zabudowano stylową szafą. Wyposażenie sypialni zostało dobrane kolorystycznie, łącznie z puszystą i miłą w dotyku wykładziną.

Nieduża łazienka została zaprojektowana bardzo ergonomicznie, prysznic z odpływem liniowym, wisząca szafka z umywalką oraz wc z geberit, dodatkowo znajdująca się w łazience wnęka została zabudowana, co w bardzo estetyczny sposób zasłoniło pralkę, półki oraz piec gazowy.

Zakres remontu objął: wyburzenie części ścian, wymianę instalacji c.o. oraz elektrycznej, wymianę piecyka gazowego (dwufunkcyjny kondensat), podwieszenie sufitu wraz z doociepleniem wełną mineralną, montaż na ścianach płyt g.k., wykonanie wylewki samopoziomującej.

Ponadto:
– czynsz 220zł/mieś w tym śmieci, woda i ścieki,
– dodatkowe opłaty gaz, prąd, internet, tv,
– c.o. gazowe – piec dwufunkcyjny – kondensat Viessmann
– piwnica o powierzchni ok. 4m2

CENA: 315.000zł

Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP., RYNEK 49
Tel. 663 728 620

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Udostępnij

Udostępnij