Nasze inwestycje

OSIEDLE FABRYCZNA
Naszą flagową inwestycją jest budowa osiedla w Głogowie Małopolskim przy ulicy Fabrycznej. Wybudowaliśmy dla Państwa łącznie 22 mieszkania w czterech budynkach.
Pracę rozpoczęliśmy w 2013 roku i trzy lata później mieszkania zostały oddane do użytku mieszkańców.
Na dzień dzisiejszy Osiedle Fabryczna to kameralny kompleks budynków wielorodzinnych dla osób doceniają piękno, ciszę i spokój.
Nowoczesna architektura, przemyślany projekt robił duże wrażanie na odwiedzających nasz obiekt klientach. Projektanci położyli szczególny nacisk na funkcjonalne rozplanowanie mieszkań, a także na prostotę, harmonię i estetykę. W efekcie powstały budynki, które są ustawne i pozwalają pełni wykorzystać każdą kondygnację.
Dodatkowo atutem inwestycji są położone w pobliżu obiekty użyteczności publicznej takie jak kompleks rekreacyjno-sportowy z krytą pływalnią, Miejski Dom Kultury, jak również obiekty opieki zdrowotnej. Niewątpliwą zaletą przy wynajmie mieszkań dla rodzin z dziećmi jest bliskość placówek oświatowych wszystkich szczebli począwszy od żłobka i przedszkola, kończąc na szkołach ponadgimnazjalnych.

   


OSIEDLE PELCZARA
Osiedle Pelczara zlokalizowane na osiedlu NIWA w Głogowie Małopolskim jest naszą drugą  inwestycją. Inwestycja dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę oraz uroki lasu. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Osiedle zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jego użytkownikom maksimum komfortu.
Nieduża inwestycja, bo tylko 6 mieszkaniowa inwestycja gwarantuje swobodę i pełną intymność.
Projekt przewiduje 3 segmenty składające się z dwóch mieszkań tj. mieszkania parterowe z działką oraz dwukondygnacyjne mieszkania na piętrze z użytkowym poddaszem.