Oferta

Mieszkanie 44m2, Nowa Dęba

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Nowej Dębie przy ulicy Mickiewicza. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego. Świetna lokalizacja bardzo blisko centrum miasta, terenów zielonych, dobry dostęp do szkoły, przychodni oraz sklepów.

Mieszkanie trzy lata temu przeszło gruntowny remont: wymieniono instalacje, wykonano wylewki podłogowe, częściowo wykonano nowe tynki, a całe ściany pokryto gładzią szpachlową, ułożono nowe podłogi oraz płytki w łazience.

Powierzchnia sprzedawanego mieszkania to 44m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi.

Wykaz pomieszczeń:
– Przedpokój – szeroki korytarz wraz z szafą,
– Salon – ustawny i jasny salon z wyjściem na nieduży balkon tzw. Angielski. Salon jest umeblowany w szafę w zabudowie, szafę rtv, komodę oraz ławę
– Sypialnia – zlokalizowana od zachodniej strony budynku. Sypialnia jest umeblowana, 
– Kuchnia – osobne pomieszczenie z gotową zabudową oraz niedużym stołem, oraz wyposażeniem AGD,
– Łazienka – wyposażona została w wannę. W łazience znajduje się również nowej generacji piec gazowy oraz pralka,
– Piwnica – o powierzchni około 4m2.

Założona KW, brak obciążeń hipotecznych.


Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
663 728 620


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *