Idealne pod inwestycje mieszkanie 2-pokojowe, os .Tysiąclecia!

279,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ulicy Kosynierów, os. Tysiąclecia. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego. Świetna lokalizacja bardzo blisko Galeria Rzeszów, szpital, sklepy, tereny zielone, żłobek, szkoły, przychodnie, przystanek MPK.

Powierzchnia sprzedawanego mieszkania to 30m2 plus piwnica.

Wykaz pomieszczeń:
– kuchnia – widna, osobna z gotową zabudową.
– Salon – ustawny i jasny salon z wyjściem na balkon, wystawa okienna od strony zachodniej,
– Sypialnia, 
– Łazienka – wyposażona w wannę,

– Przedsionek,

– Piwnica.Czynsz 295zł/mies. w tym ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci, zużycie wody (zgłoszona 1os.). Do opłacenia dodatkowo prąd i gaz (zużycie przez kuchenkę). Mieszkanie  własnościowe z wykupem w gruncie, założona KW. Miejsca postojowe z parkomatami- jest możliwość wykupu abonamentu 10zł/mies.

Idealna inwestycja-lokalizacja z gwarancją szybkiego wynajmu.

Cena: 279.000zł


Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
883 007 288


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Udostępnij

Share