Loading...

Kawalerka do wejścia, Rudna Mała

315,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w Rudnej Małej, gm. Głogów Młp. Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze 3-piętrowego budynku wielorodzinnego. Świetna lokalizacja, niedaleka odległość do strefy ekonomicznej jak też do centrum Rzeszowa, tereny zielone, dobry dostęp do szkoły, przychodni oraz sklepów, przystanek MPK w niedalekiej odległości.

Powierzchnia mieszkania 45m2, jednostronne- wystawa okienna, taras na północ. Komfortowe umeblowanie i wyposażenie w cenie mieszkania. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe. Ogrzewanie gazowe.

Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
883 007 288


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Udostępnij

Share