Mieszkanie 4-pokojowe do wejścia, Projektant

699,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Kościelnej, os. Błogosławionej Karoliny (Projektant).

 Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego. Spokojna okolica, na osiedlu sklepy, apteka, park, szkoła, kościół, plac zabaw.

Powierzchnia sprzedawanego mieszkania to 85,49m2 (po podłodze ok. 100m2 plus piwnica 8m2.
Wykaz pomieszczeń:

-przedsionek,

-salon z wyjściem na duży balkon-loggia (widok na zachód) + klimatyzacja,

-kuchnia widna z jadalnią,

-sypialnia wystawa okienna od wschodu,

-pokój,

-łazienka wyposażona w wannę i osobny prysznic z hydromasażem,

-osobno WC z pralką,

-garderoba (widna)-można adaptować na pokój,

-piwnica.

Mieszkanie sprzedawane z umeblowaniem i większością wyposażenia, które jest widoczne na zdjęciach.

Czynsz 370zł/mies. w tym zaliczka na wodę 4os., fundusz remontowy, wywóz śmieci, sprzątanie i oświetlenie części wspólnych. Do opłacenia dodatkowo prąd i gaz (ogrzewanie gazowe – piec Elexia Comfort). Mieszkanie  spółdzielczo-własnościowe, założona KW. Miejsca postojowe bez dodatkowych opłat obok bloku.

Mieszkanie komfortowe dla rodziny 2+1/2+2. Idealna inwestycja-lokalizacja z gwarancją szybkiego wynajmu. Zapraszamy na prezentację.

Cena: 699.000zł


Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
883 007 288


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Udostępnij

Share