Loading...

Mieszkanie na os. Słonecznym

350,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w Głogowie Młp. przy ulicy Pięknej, os. Słoneczne. Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego. Świetna lokalizacja bardzo blisko centrum miasta, terenów zielonych, dobry dostęp do szkoły, przychodni oraz sklepów.

Powierzchnia sprzedawanego mieszkania to 64,67m2 plus piwnica 2,3m2.

Wykaz pomieszczeń:

– Salon z aneksem kuchennym – ustawny i jasny salon, kuchnia z gotową zabudową, płyta indukcyjna.
– 2 Sypialnie – duży metraż, częściowo umeblowane, 
– Łazienka – wyposażona została w prysznic,

– Osobne WC,
– Piwnica – o powierzchni około 2,3m2.Czynsz 490zł/mies. w tym ogrzewanie. Do opłacenia dodatkowo woda, prąd i odpady. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, założona KW.


Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
663 728 620


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Udostępnij

Share