Nieruchomość z dużym potencjałem, działka 32,7a

585,000 zł

Opis nieruchomości

Do sprzedania dom w Głogowie Małopolskim przy ul. Krzywej.

Posesja z domem zlokalizowana jest przy asfaltowej drodze. Działka 32,7a o wymiarach 21/23m x 140m wjazd utwardzony od strony ul. Krzywej. Dodatkowo udział w części 1/6 w drodze wzdłuż wschodniego krańca działki- ulica Prosta.

Nieruchomość składa się z działki z domem z działką o powierzchni 15,7a oraz 2 działek niezabudowanych 8a i 9a. Możliwość kupna części.

Dom w stanie do remontu, budowany w latach 80-tych z cegły i pustaka o powierzchni użytkowej około 150m2.

Na parterze: ganek, korytarz, kotłownia, kuchnia, sypialnia, spiżarnia, garaż jedno-stanowiskowy.

Piętro: 3 pokoje z czego 2 z balkonami, kuchnia korytarz, łazienka, wyjście na strych. Z korytarza wyjście na duży taras, z którego można zrobić osobne wejście po dodaniu schodów.

Można dom spokojnie podzielić na dwa osobne mieszkania.

Trzecią kondygnacją jest wysoki strych do dowolnej adaptacji. Dach kryty blachą na rąbek.

Dom ogrzewany do tej pory piecem węglowym/gazowym. Okna drewniane.

Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód na działce. Na działce murowany budynek gospodarczy. Działka z domem jest ogrodzona. 

Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do centrum Głogowa Młp. oraz żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej, liceum, sklepów, poczty, krytej pływalni, strefy rekreacyjnej po rewitalizacji “nad stawami”.

Cena: 585.000zł.

Zapraszamy na prezentację!

Więcej informacji:

Biuro PROFIT Nieruchomości

ul. Rynek 49

36-060 Głogów Małopolski

883 007 288

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Udostępnij

Share