Loading...

Nowoczesne bliźniaki w Głogowie Młp.

595,000 zł

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest 6 (z 12) domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy o powierzchni 134,2m2 +dodatkowo 63m2 poddasza. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim, kryte blachodachówką. Wybudowane wg niezwykle praktycznego i nowoczesnego projektu. Na parterze domu zlokalizowany jest przestronny salon z aneksem kuchennym ok. 40m, toaleta oraz garaż. Na piętrze dostępne są cztery sypialnie oraz łazienka.

Wykończenie do stanu deweloperskiego:
• posadzka parteru – izolacja styropian poziomo 10cm – posadzka cementowa 6cm
• tynki parter – gipsowe na ścianach i sufitach
• tynki piętro – gipsowe na ścianach
• posadzka piętro – izolacja styropian poziomo 5cm – posadzka cementowa 6cm
• instalacja CO – piec gazowy dwufunkcyjny, rozprowadzenie instalacji po budynku, podłączenie pieca do komina spalinowego
• montaż grzejników
• rozprowadzenie instalacji wodno -kanalizacyjnej po budynku
• rozprowadzenie instalacji elektrycznej po budynku (po jednym zestawie gniazd w każdym pomieszczeniu)
• zabudowa sufitu podwieszanego płytami GK na stelażu stalowym w pomieszczeniach poddasza
wraz z izolacją 20cm wełna.

Domy usytuowane są na działkach o powierzchni od 2,7 ar do 3,14 ar. Świetna lokalizacja dla ceniących aktywność fizyczną i kontakt z naturą. Las w odległości 1 km, w niedalekiej odległość stadnina koni, boisko, trasy rowerowe, basen, strzelnica, lodowisko itd.
Świetna lokalizacja: 700m do Rynku w Głogowie Młp. (szkoły, przedszkola, przychodni, sklepów) 13 km do centrum Rzeszowa 5 km do A4 9km do Lotniska w Jasionce
Dobra lokalizacja dla osób pracujących w strefie ekonomicznej na Jasionce oraz w Rogoźnicy.

Więcej informacji w biurze
PROFIT NIERUCHOMOŚCI
GŁOGÓW MŁP, RYNEK 49
663 728 620
biuro@profitnieruchomosci.eu
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w sposób inny niż określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Materiały PROFIT Nieruchomości stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny.

Lokalizacja

Udostępnij

Share